Co należy zrobić przed pierwszym użyciem butelki termicznej?

Do czego służy butelka termiczna
Do czego służy butelka termiczna?
4 grudnia, 2019
Co zrobić, gdy woda nie przepływa przez filtr?
19 grudnia, 2019
Pokaż wszystkie

Co należy zrobić przed pierwszym użyciem butelki termicznej?

butelka termiczna dafi

Butelki termiczne stały się coraz powszechniej wykorzystywanym, przydatnym akcesorium- w szkole, w pracy, na uczelni, w trasie. Dzięki specjalnemu wykończeniu możemy w nich przechowywać do 12 godzin zarówno ciepłe jak i zimne napoje. Butelki termiczne są idealne zarówno do przechowywania soków czy wody jak i kawy oraz herbaty. Nie zaleca się natomiast wlewania do nich napojów gazowanych.

Użycie butelki termicznej

Jeżeli już zakupiliśmy butelkę termiczną od DAFI, zastanawiamy się jak zacząć ją używać. Po przyniesieniu butelki ze sklepu i rozpakowaniu jej, pierwszą czynnością powinno być jej umycie. Nie poleca się, ze względu na higienę, wlewania napoju bezpośrednio do zakupionej, nieumytej uprzednio butelki. By umyć butelkę wystarczy letnia woda, odrobina płynu do mycia naczyń oraz szczotka do mycia butelek. Tak samo powinno myć się butelkę po każdorazowym jej użyciu. Butelka termiczna DAFI nie jest przeznaczona do mycia jej w zmywarce.

Ładny wygląd i wysoka funkcjonalność

Butelka termiczna to bardzo przydatna butelka, w której zawsze pod ręką można mieć ulubiony napój. Butelka idealna jest niezależnie od aury- świetnie sprawdza się o każdej porze roku. Tworząc butelki DAFI skupiono się nie tylko na ich wysokiej funkcjonalności, ale także na ciekawym i nowoczesnym designie. Butelki posiadają modny kształt i ciekawą kolorystykę (do wyboru), co sprawia, iż mogą stanowić bardzo designerski dodatek do torebki lub do plecaka.

Butelka wyposażona jest w wygodny uchwyt, dzięki któremu bardzo łatwo można ją przenosić z miejsca na miejsce. O jej wygodzie świadczy także prosty sposób nalewania napoju oraz antypoślizgowa podstawka butelki, dzięki której butelka nam się nie zsunie ani nie przewróci. Ale butelka termiczna DAFI to nie tylko praktyczność i dobry wygląd, ale także dbałość o środowisko naturalne. Jeżeli będziemy mieć zawsze przy sobie swoją kawę czy herbatę, nie będziemy wykorzystywać jednorazowych, plastikowych kubeczków, by napić się gorącego napoju na uczelni bądź w pracy. Butelka DAFI wykonana jest ponadto bez użycia w niej szkodliwego dla zdrowia ludzkiego oraz dla środowiska bis fenolu A. Butelka wykonana jest z bardzo odpornej stali kwasoodpornej, dzięki której nie przenosi ona ani smaków, ani zapachów i jest idealna do wieloletniego użytku.

Można powiedzieć, iż butelka DAFI to taki termos w dużo ciekawszym, modniejszym wydaniu. Butelki mają pojemność 490 mililitrów. Każda z butelek DAFI wykonana został z dbałością o detale, dzięki czemu na pewno trafi ona w gust miłośników wysokiej jakości wykończenia.